Ceník

Kadeřnictví

Prodlužování vlasů NANO-TAPE

Permanentní make-up

Informace pro klientky aplikace PMU :

ZÁVAZNÁ REZERVACE PROBĚHNE PO PŘIPSÁNÍ ZÁLOHY NA ÚČET. AKCEPTUJEME POUZE 1 PŘESUNUTÍ ČI ZRUŠENÍ TERMÍNU! KONZULTACE A OPRAVY JINÝCH PMU NEDĚLÁME. TERMÍN JE ZÁVAZNÝ PO UHRAZENÍ ZÁLOHY A OBOUSTRANNÉM POTVRZENÍ TERMÍNU. ZÁLOHA 1000 Kč musí být připsána nejpozději 3 pracovní dny (72h) po vytvoření rezervace na bankovní účet 222865675/0600.

Záloha slouží jako jistina, klientka se na dohodnutý termín dostaví a bude ji odečtena z celkové částky. V případě, že se klientka na domluvený termín nedostaví, zruší termín 3 pracovní dny (72h) před termínem, je záloha NEVRATNÁ, protože Vámi zamluvený termín nestihnu narychlo obsadit a náhradní termín nenabídnu. V případě zrušení termínu z mé strany, bude stanoven náhradní termín nebo vrácena přijatá záloha do 7 pracovních dnů. Do zprávy pro příjemce např.: záloha, jméno a příjmení, datum a čas termínu. Doplatek v den konání PMU. Předběžná doba samotné aplikace se pohybuje cca 3 – 4h. Korekce probíhají nejdříve 5 – 8 týdnů od první návštěvy. Provádí se maximálně 2 korekce. Po roce od poslední tzn. druhé max. korekce je cena jako za nové PMU ale snížená, platí pouze pro klientky, které mají PMU z našeho salonu.

Upozornění

Při zrušení termínu na kosmetiku a kadeřnictví v minimální době, a to 24h před návštěvou našeho salonu, jsme podle nařízení ČOI nuceni účtovat 50% ceny služby z procedury, která byla zrušena. Cena se bude účtovat při příští návštěvě klientky.

Ceny vlasů při proceduře prodlužování / zahušťování se odvíjí od počtu pramenů, zakončení, druhu vlasů, metody. Používáme výhradně vlasy nejvyšší kvality. Umíme vždy splnit Vaše přání i očekávání s ohledem na Vaše finance, rádi Vám nabídneme tu nejlepší variantu právě pro Vás.