Kadeřnictví

Tým profesionálních kadeřnic Vám nabízí moderní střihy. Prodlužování vlasů formou Nano Tape. Samozřejmostí je barvení a melírování vlasů dle posledních trendů. Nabízíme služby kadeřnic na svatební a společenské účesy. Nedílnou součásti jsou i rady a tipy pro Vaše vlasy. V našem salonu pracujeme s vlasovou kosmetikou FRAMESI, jejíž výrobky si můžete u nás i zakoupit.

Framesi
Kadeřnictví | Beauty Sallon Moss Jihlava

Barvení

Při barvení, melírování či tónování používáme jen kvlaitní přípravky zn.  Framesi. Jsou oblíbené mezi profesionály především díky jednoduché aplikaci, přesné colorizaci a dlouhotrvající stálosti a zářivosti výsledného efektu. Najdete zde mnoho odstínů dle typu barev a vzorníků, vlasové odbarvovače, vlasové systémy pro narovnání vlasů či naopak zvlnění.

Účesy

Vybrat si účes na svůj velký den není nic jednoduchého. Drdol, rozpuštěné vlasy, květinový věnec nebo ozdobné sponky. Ideální je sladit účes s celou svatbou a samozřejmě je třeba se řídit i tím, co nám nejvíce sluší.

Naše kadeřnice Vám ochotně  pomohou s výběrem toho nejvhodnějšího účesu nejen pro Váš svatební den, ale i pro další společenské akce. 

Kadeřnictví | Beauty Sallon Moss Jihlava
Kadeřnictví | Beauty Sallon Moss Jihlava

Prodlužování vlasů - NANOTAPE

Mezi stále více oblíbenou metodu v prodlužování vlasů, je metoda používání  vlasových pásek. Tato metoda je velice šetrná k vašim vlastním vlasům, neboť vlasové spoje nemusí být upevňovány zahřátím na vysokou teplotu. Aplikace probíhá zcela jednoduše tak, že se pomocí oboustranné samolepící pásky prodloužené vlasy přilepí k vašim vlasům. Jednou z největších výhod pásek je to, že díky jejich plochému tvaru nejsou téměř nehmatatelné a oproti jiným metodám nejsou ani bolestivé při poloze vleže.

Podívejte se na ceník služeb